Beautiful Creatures
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország első Beautiful Creatures c. könyv alapján játszódó szerepjáték
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Udvar és garázs

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maya
Admin
Maya


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 02.

Udvar és garázs Empty
TémanyitásTárgy: Udvar és garázs   Udvar és garázs EmptyPént. Május 27, 2011 8:22 am

Udvar és garázs Modular-glossy-black-house-6-510x338
Vissza az elejére Go down
Marlene Blanchard

Marlene Blanchard


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 16.

Udvar és garázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar és garázs   Udvar és garázs EmptyKedd Május 31, 2011 2:53 am

A taxis rettenetesen gyorsan elhajtott, amikor kiszálltam és kifizettem. Jól ráijeszthettem!
Amikor végigmértem a házat újra és újra, fiam szavai forogtak a fejemben. Ő kísért ki Rióban a repülőtérre, s míg meg nem érkezett a járat az új ház, vagyis ennek a háznak a képét mutattam neki. Egy ideig nézte aztán megjegyezte:
- Mama, ne haragudj, hogy ezt mondom, de egyre hátborzongatóbb a stílusod ház terén. - fel sem nézett rám, úgy mondta.
- Nem tetszik? - kérdeztem meghökkenve.
- Hát, úgyis te laksz majd benne! Én depressziós lennék tőle! - egyszerre nevettünk fel. Bemondták, hogy a gép hamarosan indul és egy újabb hónapra elbúcsúztam tőle.
Most pedig itt állok a hátborzongató házam előtt. Előkotorásztam a kulcsot és beléptem a nehéz mahagóni ajtón.

// Hálószoba //
Vissza az elejére Go down
 
Udvar és garázs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Beautiful Creatures :: Marlene Blanchard otthona-
Ugrás: